Tekno Yapı Kimyasalları
EN

Kurumsal

Şirket Profili

SAYFA MENÜ 2019 KATALOĞUMUZU
PDF OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ
TSE VE CE BELGELERİMİZİ
İNCELEDİNİZ Mİ ?

Şirket Profili

TEKNO YAPI KİMYASALLARI A.Ş., inşaat sektöründe yapı kimyasalları üretimi konusunda, on yılı aşkın süredir faaliyet gösteren; İstanbul, Kayseri, Afyon ve Elazığ da son teknolojiyle donatılmış dört modern fabrikasında, yıllık 500.000 ton üretim kapasitesi ile tüm Türkiye’ye hizmet veren ürün çeşitliliğiyle, kalitesiyle ve üretim kapasitesiyle, alanında lider kuruluşlardandır.

TEKNO YAPI KİMYASALLARI’ nın üretimini gerçekleştirdiği ürünler; yapısal güçlendirme ürünleri, yapıştırma ve derz dolgu ürünleri, su ve ısı yalıtım ürünleri, endüstriyel zemin ürünleri, grout ve tamir harçları, beton katkıları şeklinde altı gruptan oluşturmaktadır. Her bir ürün uluslararası standartlara göre üretilmekte olup ilk girdi aşamasından nihai ürün aşamasına kadar gerekli giriş ve ürün kalite kontrollerinden geçirilmekte ve kalite sürekliliği garanti altına alınmaktadır. Tüm süreçlerde ISO9001 kalite yönetim sistemi çerçevesinde tanımlanmış prosedürler uygulanmakta olup, pek çok ürün için TSE, TSEK,CE sertifikasyonları tamamlanmıştır. Satışı yapılan ürünlerde, satış sonrası uygulama ve teknik detay destekler, konusunda uzman satış mühendislerince verilmektedir.

AR-GE çalışmalarına büyük miktarda kaynak ayıran TEKNO YAPI KİMYASALLARI, bu sayede ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. İstanbul merkez fabrikada bulunan teknolojik AR-GE laboratuarı ve alanında uzman ekibiyle Türkiye’de pek çok ilki gerçekleştirmeye devam etmektedir. AR-GE ekibinin üstün gayretleriyle ithal olarak gelen pek çok ürün artık TEKNO markasıyla yerli olarak üretilerek milli ekonomiye ciddi katkılar sağlanmaktadır.

TEKNO YAPI KİMYASALLARI, günümüzde önemi daha çok artan; kalite, fiyat ve teslimat süresi parametrelerini müşterilerinin beklentileri doğrultusunda gerçekleştirebilmek için, üç stratejik bölgede sahip olduğu modern tesislerle Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerine, distribütör, bayi ve alt bayiler kanalıyla kaliteli, hızlı ve ekonomik ürün tedarik imkânları sunmaktadır. Lojistikten kaynaklanan fiyat avantajları önümüzdeki dönemde yapılacak yeni fabrika yatırımları sayesinde daha da artacaktır...